еМагазин

Tag : Range Rover Evoque

БАШ НИ Е ЌЕФ

Новите Jaguar F-Pace и Range Rover Evogue ќе ги пречекаат гостите на Британска амбасада

Редакција
Британската амбасада вечерва во Музејот на современа уметност, традиционално ќе го одбележи Националниот ден на Велика Британија, а гостите на автентичен начин ќе бидат пречекани
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Новиот Range Rover Evoque претставен во Скопје

Редакција
Вчеравечер, во срцето на Скопје, со современ динамички перформанс, премиерно беше претставен комплетно новиот Range Rover Evoque, луксузен компактен SUV, создаден за градот и надвор