еМагазин

Tag : ранливи категории

БАШ НИ Е ЌЕФ

Отворено првото бесплатно училиште за музика, уметности и вештини за деца во социјален ризик

Редакција
Здружението „Проект Среќа“, месецот на детето- ноември, го започна со долгоочекуваниот проект- Прво бесплатно училиште за музика, уметности и вештини „Гитари дирки и свирки“. Целта...