еМагазин

Tag : Расадник

БАШ НИ Е ЌЕФ

Уште седум дена до завршување на Sport Vision Bazaar, од денес со надополнета и освежена понуда

Редакција
Илјадници посетители веќе ја посетија најголемата спортска распродажба, Sport Vision Bazaar која започна во петокот, 15-ти ноември 2019 во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода,...
Локално

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar!

Редакција
Во ноември нѐ очекува најголемата спортска распродажба видена до сега во Македонија – Sport Vision Bazaar. Распродажбата е организирана од страна на компанијата Sport Vision...
Локално

Драма во Расадник: Случајни минувачи спречиле грабеж во маркет

Никола Осило
На 24.01.2018 година околу 15.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во маркет до спортската сала „Расадник“ лицето В.П.(37) од Скопје земало неколку прехранбени...