еМагазин

Tag : распродажба

Бизнис ТОП СТОРИИ

УЈП распродава запленети возила по багателни цени

Никола Осило
На јавна аукција закажана за 23 номеври, годинава Управата за јавни приходи ќе понуди повеќе запленети возила. На продажба се нудат „Шевролет Спарк“ од 2008...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продаваат ниви, солариум, вино, автомобили, томограф…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) објави нов оглас за учество на јавни електронски акукции, на кои се продавааат движни и недвижни ствари. Се продава градежно...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Уште еден ден до крајот на УЛТРА РАСПРОДАЖБА во Капитол мол!

Редакција
Доследен на своите цели, Капитол мол веќе 6 дена е исполнет со попусти до -70%, забава и изненадувања. Сепак, за тие кои сѐ уште копнеат...
Локално

Ултра распродажба во Капитол мол! Back to school акции и фото предизвик

Редакција
Од 30. август до 6. септември во Капитол мол започнува уште едно поглавје посветено на посетителите. Низ целиот центар ќе владее забавата, шопингот и уживањето,...
Локално

Ултра распродажба во Капитол мол од 30. август до 6. септември

Редакција
Со над 40 продавници, забавен центар за најмалите, и одлични места за забава со пријателите Капитол мол секогаш нуди нешто повеќе. Уживањето, забавата и моментите...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: Се продаваат 300 парчиња биде, ниви, автомобили, вино, цистерни…

Редакција
Управата за јавни приходи (УЈП) објави оглас за продажба на движни и недвижни ствари. На распродажба се ниви, лозје, деловен простор, автомобили, цистерни, машни за...