еМагазин

Tag : референти

Бизнис ТОП СТОРИИ

Фондот за здравствено осигурување вработува 81 лице, плата до 27.480 денари

Никола Осило
Фондот за здравствено осигурување на Македонија објави оглас за вработување на 81 лице на определено време од 1 година. Се бараат кандидати за шефови, референти,...