еМагазин

Tag : рефлектори

ЖИВОТ

(Фото) Министерот Димитров се „подмладува“

Редакција
Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска не се појави на прес-конференцијата во Владата со министерката за одбрана Радмила Шекеринска и вицепремиерот Бујар Османи, на