еМагазин

Tag : регистерски таблици

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Раде Кончар-контактори и релеи“ го доби тендерот на МВР за набавка на регистарски таблици за возила вреден 575.000 евра

Редакција
Министерството за внатрешни работи по распишаниот тендер за набавка на регистарски таблици за моторни возила склучи договор со друштвото со ограничена одговорност „Раде Кончар –...