еМагазин

Tag : Регулатрона комисија за енергетика

Македонија ТОП СТОРИИ

Сите детали: МВР поднесе кривични пријави против експретседателот и поранешниот состав на Регулаторната комисија за енергетика

Никола Осило
Одделот за сузбивање организиран и сериозен криминал денеска поднесе кривична пријава против четири лица – претседател и членови на Регулаторна комисија за енергетика, поради тоа...