еМагазин

Tag : рекетар

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Боки 13 е најголемиот „рекетар“ во Македонија? Нема други?

Редакција
Деновиве јавноста со големо внимание го следи случајот на Јавното обвинителство, “Рекет“, кој за прв пат на толку високо ниво го става проблемот со рекетирањето...