еМагазин

Tag : реклами

Бизнис ТОП СТОРИИ

Колкави приходи од реклами остварила телевизијата 1ТВ лани?

Редакција
Во текот на целата година програма на државно ниво преку оператор на јавна електронска комуникациска мрежа емитуваа три телевизии: ТВ Компани 21-М, ТВ Шења и...