еМагазин

Tag : револт

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Пендаровски разочаран: Наместо брза и темелна истрага за „Рекет“, надлежните си отидоа на одмор

Никола Осило
Претседателот Стево Пендаровски денеска побара од надлежните институции ефективно, брзо и темелно завршување на истрагата за случајот „Рекет“, барајќи одговорност за сите инволвирани во случајот....
Бизнис ТОП СТОРИИ

Граѓани повторно се жалат на лошата услуга од Комерцијална банка

Никола Осило
Голем број граѓани на социјалните мрежи повторно се жалат дека не можат да ги користат кредитните картички и интернет банкарството од Комерцијална банка. Тие ја...