еМагазин

Tag : Ѓроче Петров

Локално

Ограбено казино на улица „Ѓорче Петров“ во Скопје

Редакција
На 02.12.2019 во 02.26 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на ул.„Ѓорче Петров“ во Скопје едно лице со закана од вработените одзело...