еМагазин

Tag : Самсунг галакси

Техно

Galaxy S10 серијата ги добива моќните функции на Galaxy Note10 преку софтверско ажурирање

Редакција
Galaxy Note10 и Note10+ се карактеристични по своите моќните алатки дизајнирани да им овозможат на корисниците ослободување на својата креативност и да бидат повеќе продуктивни....