еМагазин

Tag : Секретаријат за европски прашања

Бизнис ТОП СТОРИИ

Владиниот Секретаријат за европски прашања вработува 11 лица, плата до 38.689 денари

Редакција
Агенцијата за администрација објави оглас за за вработување на 11 државни службеници во Владата – Секретаријат за европски прашања. Се бараат кандидати за советници, соработници, помлади соработници и...