еМагазин

Tag : Селма Хаек

Забава

(Видео) Селма Хаек со маријачи бенд и „игриво“ деколте го прослави 53. роденден

Никола Осило
Една од најпознатите мексикански актерки Селма Хаек вчера го прослави 53. роденден. Во друштво на најблиските и препознатливиот маријачи бенд таа со песна го прослави...