еМагазин

Tag : сесија

Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Каролина Гочева секси и отмено во нова фото-сесија за „Манго“

Никола Осило
Една од најпознатите македонски пејачки Каролина Гочева на својот Фејсбук профил објави серија фотографии од новата фото-сесија во креации на Fashion Group Macedonia & Mango (Фешн груп...
Забава

(Фото) Анџелина Џоли никогаш посекси: Актерката се разголе буквално и емотивно

Никола Осило
Една од најпознатите светски актерки покажа дека изгледа совршено во најновата фото сесија за магазинот „Базар“ каде е фотографирана гола со невестински превез. Таа даде...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Каролина во MANGO и во најубавата боја на сезоната

Редакција
Каролина и овој пат во одлична фотососесија за „Манго“, а се работи за комбинација одлична за меѓусезонско, модерно облекување. Фуксијата која доминира како боја е...
Забава

(Видео) Раскошно деколте и прекрасни нозе: Како изгледа снимање фото-сесија со Лила Филиповска

Никола Осило
Една од најпознатите ТВ водителки Лила Филиповска продолжува со своите ангажмани во областа на маркетингот. На видеото може да се види како изгледа снимањето фото-сесија...