еМагазин

Tag : шампонирање

Локално

(Фото) Луѓе си ги шампонираат косите во водите на Охридско Езеро

Редакција
Викендов на социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа дека луѓе си ги шампонираат косите во водите на Охридско Езеро. Фотографијата е направена од...