еМагазин

Tag : шопинг

Бизнис ТОП СТОРИИ

Како да ги направите вашите секојдневни пазарења поисплатливи?

Редакција
Пазарењата во поголемите и помалите локални маркети се речиси неизбежна обврска на секое домаќинство. Изборот е голем, а сѐ зависи од вашите потреби. Независно дали
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг изненадување со American Express на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод месецот на љубовта февруари и месецот на жената март, корисниците на American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка добиваат до 25% поврат
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг со предности во мрежа која секојдневно расте

Редакција
Сигурно ќе се сложите – секој од нас како купувач обрнува големо внимание на дополнителните придобивки кои ги добива при купувањето. Актуелните попусти, промоциите, препораките 
Бизнис ТОП СТОРИИ

На шопинг во Солун: За неколку дена стартуваат големите попусти во Грција

Редакција
Традиционално по новогодишните празници, од понеделник, 14 јануари, па се до четврток, 28 февруари во Грција е период на големи попусти, пренесува дописникот на еМагазин
БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишен шопинг со American Express картичките на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод претстојните новогодишни и божиќни празници Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско новогодишно шопинг доживување. За прв
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Black Friday” шопинг изненадување со American Express

Редакција
Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско шопинг изненадување по повод претстојниот ден на шопингот “Black Friday”. За прв
Свет

Италија ќе воведе забрана за работа на продавниците во недела

Редакција
До крајот на годината, новата италијанска Влада ќе воведе забрана за работа во недела во големите трговски центри. На овој начин, Владата се обидува да