еМагазин

Tag : шопинг

БАШ НИ Е ЌЕФ

Дали сте подготвени за големата викенд акција во БК Мебел?

Редакција
Наскоро доаѓа периодот од годината кој најчесто е резервиран за реновирање и уредување на домовите, па токму поради тоа реномираниот бренд БК Мебел подготви вистинско...
Македонија ТОП СТОРИИ

Боки 13 на шопинг во Италија за три дена потрошил 148.000 евра

Редакција
На судењето за предметот „Рекет“ денеска беа презентирани докази од Обвинителството, меѓу кои беше пуштена снимка од необјавена емисија „Инсајдер”, а презентирани беа и фискални...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Шопинг-лудилото „garage sale“ го преполни „Рамстор мол“

Редакција
Огромен број на посетители дојдоа на првиот ден од Garage Sale во „Рамстор Мол“. Можноста да ги искористат први огромните попусти и да ја искористат...
Балкан ТОП СТОРИИ

На шопинг во Солун: Започнаа големите попусти во Грција

Редакција
Од пред неколку дена во Грција стартуваа големите постновогодишни попусти, кои секоја година традционално стартуваат од 13 јануари, а ќе траат до 29 февруари, јавува...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Македонците го „окупираа“ Солун

Редакција
Викендов, како што јавува дописникот на еМагазин од Грција, Солун беше „окупиран“ со македонски граѓани. Тие го искористија убавото и сончево време во сабота за...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Fashion Group започна со Black Week, сите парчиња он-лајн на попуст од 20%

Редакција
Време е за големата Black Week шопинг-манија. Од денеска 26 па се до 28 ноември имате можност да бидете дел од Black Week на Fashion...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Редакција
Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, да си го пуштите омилениот филм и да си пазарете преку вашата омилена...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Како да ги направите вашите секојдневни пазарења поисплатливи?

Редакција
Пазарењата во поголемите и помалите локални маркети се речиси неизбежна обврска на секое домаќинство. Изборот е голем, а сѐ зависи од вашите потреби. Независно дали...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг изненадување со American Express на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод месецот на љубовта февруари и месецот на жената март, корисниците на American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка добиваат до 25% поврат...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг со предности во мрежа која секојдневно расте

Редакција
Сигурно ќе се сложите – секој од нас како купувач обрнува големо внимание на дополнителните придобивки кои ги добива при купувањето. Актуелните попусти, промоциите, препораките ...