еМагазин

Tag : Што Оризари

Локално

Добил убодна рана во дворот на основно училиште во Што Оризари

Никола Осило
На 14.04.2019 година во 22.55 часот било пријавено дека К.М.(19) од Скопје во дворот на ОУ„26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од...