еМагазин

Tag : сити банка

БАШ НИ Е ЌЕФ

Сити Банка ја награди Комерцијална банка како најдобра во меѓународните плаќања во 2017

Редакција
Како признание за брзината и квалитетот на меѓународните плаќања во долари и оваа година Комерцијална Банка АД Скопје е добитник на Best Performance STP Excellence...