еМагазин

Tag : скопје на точак

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Караван „Скопје на точак“: Над 1.700 велосипедисти направија круг низ градот

Редакција
Над 1.700 луѓе излегоа со своите велосипеди во склоп на караванот „Скопје на точак“. Истиот е под покровителство на Град Скопје и е организиран од...