еМагазин

Tag : Скопска недела на дизајн

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Во Јавна соба под мотото „Ментална хигиена“ се отвара Скопската недела на дизајн

Никола Осило
Денес под мотото „Ментална хигиена“ се отвора деветтото издание на Скопската недела на дизајн во Јавна соба.  Влезот за сите посетители на дневна и вечерна...