еМагазин

Tag : Скопски мерак

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Кои се најдобрите ресторани во Скопје

Редакција
„Лајт џез клуб“, „Стара градска куќа“ и „Скопски мерак“ годинава се најдобри три ресторани во главниот град, избрани од Секторот за локален економски развој на
Забава

(Фото) Кој дојде на роденденот на Лила во „Скопски мерак“

Редакција
Водителката Лила Филиповска синоќа го прослави својот 47. роденден во друштво на пријатели и роднини. Забавата се одржа во „Скопски мерак“, а многу од нејзините