еМагазин

Tag : сметководител

Бизнис

Народната банка вработува секретар и помлад сметководител, плата до 38.641 денар

Никола Осило
Народната банка објави оглас за вработување на двајца извршители на неопределено време и тоа еден извршител на работно место „секретар“ во Кабинетот на гувернерот и...