еМагазин

Tag : Смилковскоро езеро

Македонија ТОП СТОРИИ

Јанкулоска сведочеше за „Монструм“: Крвна одмазда, имотен спор, лична пресметка, беа информациите што стигнаа до мене

Редакција
Крвна одмазда, имотен спор, лична пресметка, биле информациите за убиството на четирите момчиња и рибарот на Смилковскоро езеро, кои доаѓале до Гордана Јанкулоска која во...