еМагазин

Tag : Советот за етика во медиумите

БАШ НИ Е ЌЕФ

(ФОТО) Доделени наградите на Советот за етика во медиумите за најдобри новинарски стории

Редакција
Советот за етика во медиумите на денешната прес-конференција ги соопшти наградите од конкурсот за најдобри новинарски стории од сферата на општествено – социјалниот живот, со