еМагазин

Tag : спасител

Локално

Планински спасител пронашол безживотно тело во близина на охридското село Горно Коњско

Редакција
Беживотно тело на женско лице вчера околу 17 часот било пронајдено во близина на охридското село Горно Коњско. Според полициското соопштение, телото го забележал припадник...