еМагазин

Tag : Специјалниот завод

Локално

Срамота: Осум илјади литри масло за греење украдени од Специјалниот завод во Демир Капија

Редакција
Осум илјади литри масло за греење биле украдени од Специјалниот завод во Демир Капија, информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски. Кражбата била пријавена на