еМагазин

Tag : спортист

Спорт

Стојанче Стоилов избран за најдобар спортист на Скопје

Редакција
Денеска, во Големата Сала на Советот на Град Скопје се одржа доделување на наградите за Избор на најуспешни спортистки, спортисти, тренер и спортска екипа на...