еМагазин

Tag : Стефан Димоски

Локално

Раководителот го организирал грабежот во казиното во Дебар

Редакција
Поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „разбојништво“, полициската станица од општа надлежност-Дебар, во соработка со единицата за имотен и насилен криминалитет при...