еМагазин

Tag : Стојчевска

Македонија ТОП СТОРИИ

Братот и сопругот на Мира Дизел ќе дадат отказ, синот не

Редакција
Во врска со роднинските вработувања, конечно се огласи на Фејсбук и пратеничката на СДСМ, Мира Стојчевска. Таа информира дека нејзниот сопруг ќе се откажел од временото...
Македонија ТОП СТОРИИ

Вест на денот: Баџанакот на Џафери ќе разгледува дали има корупција при вработувањата на братот и синот на пратеничката Стојчевска

Никола Осило
Антикорупциската комисија (Државната комисија за спречување на корупцијата) најави дека ќе ги разгледаат вработувањата на братот и синот на пратеничката на СДСМ, Мира Стојчевска во...