еМагазин

Tag : столпчиња

Локално

Скопјанец си го нашол „Голфот“ на „столпчиња“

Никола Осило
На 13.08.2019 година во 05,25 часот во СВР Скопје А.Д.(41) пријавил дека на улицата „Архиепископ Доситеј“ на паркинг простор непознат сторител извршил тешка кражба  од...