еМагазин

Tag : Танасоски

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Запознајте ги чуварите на јавните пари: Директорот на Царината, Танасоски има брат близнак и ќерки близначки

Редакција
Во серијал, еМагазин Ве запознава со чуварите на јавните пари. Директорот на Царинската Управа, Ѓоко Танасоски, според неговите колеги е одличен комуникатор. Дипломирал и магистрирал