еМагазин

Tag : Техномаркет

БАШ НИ Е ЌЕФ

„Техномаркет“ го отвори својот нов салон во Аеродром

Редакција
Пред голем број на купувачи и соработници, се отворија вратите на новиот салон на Техномаркет во Аеродром, и со тоа свечено се означи почетокот на...
Локално

Неверојатни попусти за отвoрањето на новиот салон на „Техномаркет“ во Аеродром

Редакција
Еден од најголемите синџири за продажба на техника, „Техномаркет“, на утрешното отворање на својот 16-ти продажен салон во населбата Аеродром, на потрошувачите ќе им понуди...
Локално

Техномаркет отвора маркет во скопски Аеродром

Редакција
Со внимателно избран асортиман и атрактивни цени на производите од бела техника, телевизори и голем број апарати за домаќинство, „Техномаркет“ отвара уште еден маркет. Со...
ЖИВОТ

Liebherr фрижидери и ладилници, спој на модерни и квалитетни апарати за домаќинства и компании

Редакција
Liebherr како светски бренд произведува широка палета на фрижидери и ладилници, кои се со корисни функции, имаат од свеж центар со 6 различни температурни зони,...