еМагазин

Tag : телефонски линии

БАШ НИ Е ЌЕФ

Црвениот крст во соработка со Пивара Скопје формира мобилни тимови за поддршка на ранливи категории граѓани

Редакција
Од утре (среда, 18 март 2020), Црвениот крст на град Скопје, во соработка со Пивара Скопје, почнува со реализација на активност наменета за обезбедување логистичка...