еМагазин

Tag : Telekom Electronic Beats Weekender

БАШ НИ Е ЌЕФ

Telekom Electronic Beats Weekender: Подгответе се за продолжен викенд со клупска музика

Редакција
Иако температурите паднаа, Telekom Electronic Beats Weekender ќе ја подгрее атмосферата во градот. По успешниот летен TEB Picnic што се одржа во Градскиот парк, овојпат...