еМагазин

Tag : тенек

Македонија

Нови рочишта за „Тенк“ и „Титаник 3“

Редакција
Во Кривичниот суд за денеска закажани се рочишта за предметите на СЈО „Титаник 3“ и раздвоената постапка за „Тенк“. Судењето за предметот „Тенк“ во кој се...