еМагазин

Tag : Тоја

Забава

(Видео) Можност за ангажирање заводливи ориентални танчерки во Македонија

Никола Осило
„Orange“ е името на агенцијата за ориентални танци која нуди услуги за ангажирање професионални танчарки во Македонија. Како што велат од агенцијата танчарката Тоја може...