еМагазин

Tag : трговски центар

Локално

Нападната жена во трговски центар во Скопје

Никола Осило
На 13.08.2019 во 21,15 часот во СВР Скопје П.С.(58) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20,00 часот во трговскиот центар во Скопје била физички...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Груевски на прошетка во трговски центар во центарот на Будимпешта

Редакција
Унгарскиот портал 444.hu објави видео од Никола Груевски, како се шета во трговскиот центар „Вест енд сити“ (WestEndCity), кој се наоѓа во центарот на Будимпешта на познатата...