еМагазин

Tag : убавици

Забава

(Видео) Разголените убавици на карневалот во Рио Де Жанеиро оставаат без здив

Никола Осило
Неколку милиони туристи од целиот свет деновиве се во Рио Де Жанеиро каде што го следат најголемиот и најраскошниот карневал на земјата, кој започна на...