еМагазин

Tag : љубовник

Локално

Поранешен љубовник нападнал скопјанка и нејзиниот нов партнер

Никола Осило
На 31.12.2018 година во 18.00 часот Д.Ј.(32) од Скопје пријавила дека околу 15.20 часот пред угостителски објект на улица “Њу Делхиска” додека била со Т.Т.(35)