еМагазин

Tag : љубовник

Локално

Поранешен љубовник и ги злоупотребил личните податоци преку социјална мрежа

Никола Осило
На 18.10.2019 во 20.40 часот во СВР Тетово, 22 – годишна девојка пријавила дека преку социјална мрежа ѝ се злоупотребени личните податоци од страна на...
Локално

Девојка нападната од љубовникот во село Црешево

Никола Осило
На 09.09.2019 во 04.30 часот  во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од  с.Булачани со...
Локално

Поранешен љубовник нападнал скопјанка и нејзиниот нов партнер

Никола Осило
На 31.12.2018 година во 18.00 часот Д.Ј.(32) од Скопје пријавила дека околу 15.20 часот пред угостителски објект на улица “Њу Делхиска” додека била со Т.Т.(35)...