еМагазин

Tag : успешност

БАШ НИ Е ЌЕФ

ТАВ Македонија ја прими наградата од ACI за квалитетот на услугите на скопскиот аеродорм

Редакција
Меѓународниот аеродром Скопје доби наградата за квалитет на аеродромските услуги (Airport Service Quality Award–ASQ) за 2018 година на свеченост во рамки на Глобалниот самит за...
Македонија ТОП СТОРИИ

СДСМ ги оцени изборите како слободни и демократски

Редакција
По завршувањето на гласањето, шефот на Изборниот штаб на СДСМ, Александар Кирацовски изборите ги оцени како успешни, фер, слободни и демократски. „Постигнат е цензус. Граѓаните...