еМагазин

Tag : вљубени

Забава

Уште малку билети за детскиот и концертот за денот на вљубените „Бакнеж и танго“ на Македонска филхармонија

Редакција
Македонска филхармонија информира дека речиси се распродадени билетите за престојните два концерти на оркестарот. Првиот е „Штурецот и мравката“ наменет за најмладите кој ќе се...