еМагазин

Tag : вљубеници

Е-излог

(Фото) Вљубеници во летото: Летни трендови од Women’secret (втор дел)

Редакција
Ова лето се враќа трендот на принтот со точки, кој создава динамични и забавни комбинации кои лесно се комбинираат со едноставна облека. Црно – бела...
Е-излог

(Фото) Вљубеници во летото: Летни трендови од Women’secret (прв дел)

Редакција
Најпосакуваните костими за капење за оваа сезона се тука: панделки, карнери, модели кои се носат на едно рамо, како и популарните “bralettes” се дел од...