еМагазин

Tag : веб

Македонија

Претседателот Пендаровски се уште нема веб страница

Редакција
Официјалната веб страна на новиот претседател на државата, Стево Пендаровски се уште не функционира. Доколку ја отворите истата, ќе добиете информација дека истата е во...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Владата на Република Македонија стана Влада на Република Северна Македонија

Редакција
Од вечерва на официјалната веб страница наместо Влада на Република Македонија стои Влада на Република Северна Македонија. Од Владата вечерва информираа и дека од денеска...
Техно

Виталиа со нова модерна веб страница – прозорец кон здравиот начин на исхрана

Редакција
Македонската компанија за здрава храна Виталиа лансираше нова веб – страница со „светски“ изглед, која содржи интересни и корисни едукативни содржини за сите вљубеници во...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Претседателот на ИАБ Македонија, Ефтимовски: Огласувачите да ги зголемат буџетите за дигиталните издавачи во Македонија

Редакција
Претседателот на ИАБ Македонија, Борис Ефтимовски ги повика најголемите огласувачи во Македонија во своите адвертајзинг буџети за наредната година да го зголемат делот предвиден за...