еМагазин

Tag : Веро центар

БАШ НИ Е ЌЕФ

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Редакција
Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со неверојатни попусти до 80%.  Речиси сите продавници во Веро центар, вклучувајќи го и...
Забава

Во четврток почнува „Вино фест“ пред Веро центар

Редакција
Специјално селектирани вина и различни деликатеси, зачинети со музиката на реномирани домашни изведувачи, ќе бидат во фокусот на годинешното издание на „Вино фест 2019“ што...