еМагазин

Tag : видео надзор

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Сектрон“ го доби тендерот на Владата за набавка на опрема за видео надзор

Никола Осило
Владата на РМ – Генерален секретаријат по распишаниот оглас за набавка на стоки – опрема за видео надзор склучи договор со друштвото за производство, трговија