еМагазин

Tag : ВИП Арената

Забава

Лени Кравиц на 3 мај во ВИП Арената во Скопје

Редакција
Во рамки на европската турнеја која е по повод излегувањето на новиот албум „Raise Vibration“, Лени Кравиц ќе го посети и Скопје на 3 мај во...