еМагазин

Tag : vip

Бизнис

Какви понуди и промоции да очекуваат корисниците од А1

Редакција
По повод официјалната објава за промена на брендот, A1 подготви посебно изненадување за сите свои корисници со кое ќе можат да уживаат во премиум дигитално...
Бизнис

Што треба да знаат корисниците, откако Вип стана А1

Редакција
оне. Вип и официјално стана А1. Од компанијата ги споделуваат овие информации кои треба да ги знаат досегашните корисници на оне.Вип: „Нема потреба од промена...
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) „Вип“ стана „А1“

Редакција
Консолидирајќи ја својата позиција во рамките на A1 Телеком Австрија Групацијата, присутна во седум земји во регионот, Vip денеска го претстави новиот бренд на компанијата...
Бизнис

Дел од корисниците на Вип останаа без интернет

Редакција
Утринава дел од корисниците на мобилниот оператор Вип низ Македонија останаа без интернет. Од компанијата за еМагазин велат дека се работи на решавање на проблемот...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Телекомуникацискиот оператор Vip станува А1 во текот на годинава

Редакција
Телекомуникациската компанија Vip, која е присутна на македонскиот пазар речиси 12 години e член на А1 Телеком Австрија Групацијата, водечкиот комуникациски провајдер во Централна и...
Техно

Студентите на ФИНКИ ќе може стручната пракса да ја вршат во ВИП

Редакција
Телекомуникациската компанија Vip и Факултетот за информатички науки и компјутерско инженерство (ФИНКИ) потпишаа договор за меѓусебна соработка на научно- истражувачки, развојни и образовни проекти за...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Vip ја одбележува Светската недела за грижа на корисниците

Редакција
Како компанија водена од премисата што поблиску до своите корисници кои секогаш се во фокусот на вниманието, Vip jа одбележува Светската недела за грижа на...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Vip со специјална понуда за сите студенти: Студентски тарифи со супер цена и без договорна обврска

Редакција
Телекомуникациската компанија Vip со гордост ги претставува најновите тарифи наменети за студентите кои од овој семестар добиваат исклучителна можност да активираат студентски пакет од услуги...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Да ти е милина да работиш: Како изгледаат новите канцеларии на Вип

Редакција
Телекомуникацискката компанија Вип и официјално ги отвори вратите од новата управна зграда. Лоцирана во центарот на Скопје, на Плоштадот “Пресвета Богородица”, новата деловна зграда  на...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Три месеци бесплатен Vip Shared Cloud Firewall за поголема oнлајн безбедност на компанијата

Редакција
Vip продолжува да го збогатува своето портфолио. По успешната промоција во мобилната пост пејд телефонија, додава уште повеќе вредност и ја лансира најновата понуда наменета...