еМагазин

Tag : вистина

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Кого го „здоболе“ вистината на претседателот Стево Пендаровски?

Никола Осило
Лавина реакции предизвика изјавата на претседателот Стево Пендаровски дадена на 4.Регионален младински лидерски форум во Нови Сад каде што рече дека: „кога не би бил...